Firmy produkcyjne - wiercenie, gięcie

Firma Kozbor to od lat działający na polskim rynku potentat jeżeli chodzi o cięcie w betonie i żelbetonie. Firma w swojej ofercie ma również wzmacnianie konstrukcji oraz inne usługi budowalne. Wykorzystywane techniki diamentowe pozwalają na specjalistyczne i dokładne cięcie nawet najgłębszych warstw. Działamy na terenie całej Polski a swoją bazę mamy w Warszawie przy ulicy Krakowiaków 16.
wiercenie betonu
Formatblachy to specjalistyczne usług cięcia i gięcia blach w mieście Poznań i okolicach jak i całej wielkopolsce. Nasze usługi wykonujemy do maksymalnej grubości 50 minimetrów i długości osmiu metrów bieżących. Posiadamy sprzęt który umożliwia nam szybkie i dokładne wykonywanie usług. Zapraszamy do Poznania.
gięcie blach Poznań

Zapraszamy na stronę producenta worków na śmieci firmy Jolfol. Produkuje ona nie tylko wspomniany asortyment, w ofercie znajdą Państwo również inne produkty wytworzone z tworzyw sztucznych w tym: folie performowane i termokurczliwe, streach a także woreczki HDPE i worki na odpady LDPE.
narzędzia kamieniarskie

Jeżeli szukasz firmy która potrafi radzić sobie z przeprowadzkami na terenie Torunia i Bydgoszczy to dobrze trafiłeś/aś. Od lat działamy w tej trudnej branży, gdzie tak ważne jest zarówno szybkie przetransportowanie przesyłki, jak i dowiezienie jej w idealnym niezniszczonym stanie. Przeprowadzaliśmy już całe biura i firmy meblowe, także wiemy jak przenosić i transportować duże ładunki z jakimi niewątpliwie spotkać się możemy podczas takich usług. Przeprowadzki Bydgoszcz tylko z firmą Achilles.
www.przeprowadzki-achilles.pl
Artur Słabiak
ul. Czesława Janczarskiego 8, 88-100 Inowrocław , woj. kujawsko-pomorskie